top of page

TAPK SAVANORIU

KAUNO „ARKOS“ BENDRUOMENĖ LAUKIA SAVANORIŲ!

 

Kuo savanorystė svarbi mums, bendruomenei?
Kauno „Arkos“ bendruomenėje siekiame, kad kiekvienas žmogus su negalia turėtų galimybę išgyventi bendrystę, turėtų draugų. Būtent šiai bendrystei ir reikia savanorio - žmogaus, kuris norėtų pažinti bičiulius ir jiems asistuoti kasdieniuose reikaluose. Be to, savanorio darbas ir įsipareigojimas yra didelė pagalba darbuotojams. 

Mes tikime kiekvieno žmogaus unikalumu. Savanoris su visomis savo savybėmis yra naujas atspalvis bendruomenėje ir ją savaip praturtina.  

 

Ką mūsų bendruomenėje veikia savanoriai?

Savanoriai padeda bičiuliams įvairiose veiklose: kartu gamina maistą, prižiūri namus ir daržą, gamina rankų darbo dirbinius, dalyvauja renginiuose ir išvykose, padeda pasirūpinti higiena, spręsti tarpasmeninius klausimus, kartu leidžia laisvalaikį, keliauja, ilsisi, meldžiasi, juokiasi... ir dar daug visko!

 

Kuo savanorystė naudinga Tau – būsimam(-ai) savanoriui(-ei)? 
Savanoriaudama(s) bendruomenėje Tu galėsi  geriau pažinti ir priimti save ir kitus, mokytis įvairių dalykų, patirti nuotykių, susirasti draugų! 

Čia galėsi pasisemti gražių emocijų ir patirties, dalintis savo idėjomis su kitais, vykdyti įvairias iniciatyvas ir tobulėti!

 

Mes siūlome:

> bičiulystę, bendrystę, draugystę - bendruomenę!

> galimybę stiprinti įgūdžius pasirūpinti kitu;

> praktinius įgūdžius virtuvėje, darže, buityje, įvairių dirbinių gamyboje, vairavime, vakavime ir t.t.;

> smagumą, juokus, o kartais - kantrybės pamokas;

> vietą / laiką / erdvę iniciatyvoms; 

> keliones, rekolekcijas, mokymus... 

 

Kada ir kur galima savanoriauti?

Dirbtuvių veiklos vyksta darbo dienomis 9-17val. adresu Pienių g. 3, Kaunas.

Vakarais nuo 17val. ir savaitgaliais bei švenčių dienomis gyvenimas ir veiklos vyksta adresu K.Donelaičio g. 74-3, Kaunas.

 

Prisijunk prie mūsų!

Jei ši galimybė tapti savanoriu vilioja, Tau reikia nuspręsti, kuriuo metu ir kiek galėtum skirti laiko, ir kreiptis el. paštu kaunas.arka.savanoris@gmail.com, kad sutartume tinkamiausią laiką. Stengiamės derinti bendruomenės poreikius ir savanorių galimybes bei gebėjimus, tad pirmųjų susitikimų metu susipažintume ir abipusiu sutarimu nutartume, kokia savanorystė būtų geriausia ir bendruomenei, ir savanoriui. Susiderinus pasirašoma savanorystės sutartis.

 

 

Sunku apsispręsti? Turi klausimų? Parašyk mums - mielai atsakysime ir padėsime priimti sprendimą.

(15).jpg
Susisiekti
bottom of page