TAPK SAVANORIU

KAUNO „ARKOS“ BENDRUOMENĖ LAUKIA SAVANORIŲ!

Kuo savanorystė svarbi mums, bendruomenei?
Kauno „Arkos“ bendruomenei savanorių reikia santykio su bičiuliu kūrimui, kad kiekvienas žmogus su negalia turėtų galimybę išgyventi bendrystę. Būtent šiai bendrystei ir reikia savanorio. Taip pat savanorio darbas ir įsipareigojimas yra didelė pagalba darbuotojams. 

Savanoriai asistuoja bičiuliams įvairiose veiklose: maisto gamybos, namų ir daržo priežiūros, rankdarbių gamybos veiklose, lydi renginiuose ir išvykose, padeda pasirūpinti higiena, spręsti tarpasmeninius klausimus, kartu leidžia laisvalaikį, keliauja, ilsisi, meldžiasi, juokiasi... ir dar daug visko!

Kuo savanorystė naudinga Tau – būsimam(-ai) savanoriui(-ei)? 
Savanorystė bendruomenėje suteikia galimybę geriau pažinti ir priimti save, kurti abipusius santykius su bičiuliais, įgyti bendruomeninio gyvenimo patirties ir patirti bendrystę. Čia galėsi pasisemti gražių emocijų ir patirties, dalintis savo idėjomis su kitais, vykdyti įvairias iniciatyvas ir tobulėti! 

Prisijunk prie mūsų!
Mes tikime kiekvieno žmogaus unikalumu. Savanoris su visomis savo savybėmis yra naujas atspalvis bendruomenėje ir ją savaip praturtina. Stengiamės derinti bendruomenės poreikius ir savanorių galimybes bei gebėjimus, tad pirmųjų susitikimų metu susipažintume ir abipusiu sutarimu nutartume, kokia savanorystė būtų geriausia ir bendruomenei, ir savanoriui. Susiderinus pasirašoma savanorystės sutartis.

Jei ši galimybė tapti savanoriu vilioja, Tau reikia nuspręsti, kuriuo metu galėtum skirti laiko, ir kreiptis: 

Dirbtuvės: veiklos vyksta darbo dienomis 9-17val. Prieš atvykstant prašome kreiptis telefonu +370 60116125 arba el. paštu kaunas.arka.savanoris@gmail.com, kad sutartume tinkamiausią laiką.


Gyvenimo namai: gyvenimas ir veiklos vyksta vakarais nuo 17val., švenčių dienomis ir savaitgaliais. Prieš atvykstant prašome kreiptis telefonu +370 694 35604 arba el.paštu kaunas.arka.gn@gmail.com , kad sutartume tinkamiausią laiką.

 

Sunku apsispręsti? Parašyk mums, mes mielai atsakysime į tavo klausimus ir padėsime priimti sprendimą.
 

 
KONTAKTAI
PARAŠYKITE MUMS

Asociacija Kauno „Arkos“ bendruomenė

Pienių g. 3, LT-47457, Kaunas

Mob. tel. +37068238433

El. paštas: kaunas.arka@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Vardas *

El. paštas *

Žinutė *

© 2019 Kauno „Arkos“ bendruomenė