top of page
DSC00448.JPG

Kauno „Arkos“ bendruomenės narių ir draugų saugumas bei apsauga yra mums svarbūs ir šie veiksniai yra įtvirtinti Arkos vertybėse. Bendruomenė yra įsipareigojusi apsaugoti visus bendruomenės narius, su intelekto negalia ar be jos, nuo bet kokios žalos, kurią sukelia išnaudojimas, smurtas, psichologinė ar seksualinė prievarta, priekabiavimas ar aplaidumas. Šis įsipareigojimas skatina saugią aplinką ir tai yra mūsų misija: gerbti kiekvieno žmogaus išskirtinę vertę.

PRANEŠTI APIE SUSIRŪPINIMĄ ARBA PATEIKTI SKUNDĄ

Mes norime, kad visi mūsų nariai ir suinteresuoti asmenys pasisakytų, jeigu jie mato arba išgyvena aplinkybes, kurios kelia smurtą, priekabiavimą, prievartą ir išnaudojimą.

JEIGU ASMUO YRA PAVOJUJE ARBA NEDELSIANT YRA REIKALINGAS PALAIKYMAS

Jeigu pažįsti asmenį, kuriam gresia ypač didelės rizikos tiesioginis pavojus arba išgyvena stiprią krizę, kuri kelia pavojų jų sveikatai (jų saugumui ir gyvybei), prašome susisiekti bendruoju skubiosios pagalbos telefonu 112 ir kviesti pagalbą nedelsiant.

KAIP PATEIKTI SKUNDĄ ARBA IŠREIKŠTI SUSIRŪPINIMĄ?

Kas gali išreikšti susirūpinimą?

Juos gali pateikti kiekvienas asmuo, šeimos arba organizacija matan-tis bendruomenės narių poreikius ir interesus.
Kaip galima pateikti skundą arba pranešimą?

Pranešimas arba skundas gali būti pateikti raštu ar elektronine žinute. Skundas arba pranešimas (raportas) gali būti pateikiamas lietuvių arba anglų kal-bomis.
Kur pateikti skundą arba pranešimą? 
Paštu šiuo adresu: Kauno „Arkos“ bendruomenė, Pienių g. 3, LT-47457, Kaunas. 
Elektronine žinute: Greitai pareikšti savo susirūpinimą arba pateikti skundą galite užpildydami išsiųsdami formą žemiau.

KAIP BUS NAGRINĖJAMAS PRANEŠIMAS ARBA SKUNDAS?

3-jų asmenų grupė gauna ir atsako į skundus bei susirūpinimus pagal mūsų Saugumo politiką ir procedūras. Iš grupės 2 asmenys, esantys už organizacijos ribų, užtikrins, kad būtų pradėtas nešališkas tyrimas, apklausti asmenys, sudaromas tyrimo protokolas, pateikiamos išvados ir, jei bus reikalinga, pateiks specialisto nuomonę.
Su asmeniu, pateikusiu skundą arba pranešimą, bus susisiekta per 72 val.

bottom of page