top of page
  • kaunasarkavadovas

IV - asis 2021 m. naujienlaiškis

Mieli draugai,


Noriu Jus visus pasveikinti su praėjusiomis šventėmis. Ilgai ieškojau, kokie žodžiai apibūdintų paskutinį 2021 - ųjų metų ketvirtį, ir atradau, kad geriausiai tinka - AKTYVUMAS ir DARBYMETIS. Apie mūsų darbelius sužinojo tiek žmonių, kad nespėjome pagaminti visų užsakymų. Dirbome kaip tikrame fabrike. :) O kartu, nors grėsmė dėl Covid viruso vis "kvėpavo mums į nugarą", nutarėme, kad reikia GYVENTI ir atsivėrėm išoriniam pasauliui, turėjome daug susitikimų ir švenčių. Išskirtinis įvykis - dviems savaitėms priėmėme Porte šeimą iš Prancūzijos. Nusprendėme, kad tikra Adamsų šeimynėlė (čia gerąja prasme), nes pusmetį ši šeima keliavo ir lankė "Arkos" bendruomenes įvairiose Europos šalyse. Jų viešnage labai džiaugėsi bičiuliai, kad po tokio ilgo laiko pagaliau sulaukėme svečių iš užsienio.

Šventėme! Griausmingai atšventėme mūsų bendruomenės 11-ąjį gimtadienį. "Nautilus" klubas aidėjo nuo bičiulių ir asistentų pasirodymų. Lapkritį vyko Komandos diena - visi darbuotojai turėjo galimybę sustiprinti tarpusavio santykius, geriau vienas kitą pažinti ir mokėsi bendradarbiavimo, vykdydami įvairias užduotis. Gruodį minėjome Savanorių dieną: per viktoriną bandėme prisiminti buvusius savanorius, dėkojame esamiems ir dar kart supratome, kad be savanorių nebūtų buvę bendruomenės. Dar vienas komandinis džiaugsmas - kalėdinis "Mafijos" vakarėlis. O kur dar tradicinis "Arkos" karnavalas - visi stengėmės įsikūnyti į princus ir princeses!

Asistentų kasdienybė nėra lengva, nes reikia asistuoti bičiuliui jo veikloje, įveikti kasdienius iššūkius ir tuo pat metu kurti lygiavertį santykį. Tad bandome nuosekliai skirti dėmesį asistentų mokymams: vyko kiekvienos komandos supervizijos ir kas antrą mėnesį organizuojame forumą, kad galėtume labiau išgirsti vieni kitų rūpesčius.

Paskutinis ketvirtis buvo ir pokyčių laikas. Paslaugos "Pagalba priimant sprendimus" vystytoja Elika išėjo dirbti į Lietuvos kariuomenę, o vietoje jos pradėjo dirbti Raminta (buvusi Socialinių Dirbtuvių asistentė). Gyvenimo namus paliko Robertas, o vietoj jo pradėjo darbuotis Karolis. Po ilgų paieškų, Socialinės Dirbtuvės surado naują asistentę Irmą. Na, ir paramos specialistas Rokas išvyko darbuotis į užsienį, tad 2022 m. naujienlaiškyje galėsite perskaityti, kaip sekėsi perimti jo darbus Nerijai, mūsų ilgametei keramikei.

Visos bendruomenės vardu AČIŪ visiems buvusiems darbuotojams!

Kai vyksta pokyčiai, kai pandemija neatslūgsta, išgyvename netikrumą ir nesaugumą. O esant nesaugumui, svarbu sugrįžti prie klausimo - o kas "Arkoje" svarbu, kas suteikia stabilumą? Į tai per maldą atsiliepė Erika:

Man svarbu čia būti ir išbūti, nes "Arkoje" sutikau daug šviesulių. Per santykį su jais galėjau pagilinti santykį su Jėzumi.

Gal ir keista, bet už visus išgyvenimus ir pokyčius dėkojame Tau, Dieve. Kai mums nesaugu, patiriame, kad vienintelį saugumą tegali suteikti Dievas. To linkiu ir Jums, mieli draugai, ateinančiais 2022 metais. Nebijokite iššūkių, nebijokite nesaugumo. Kurkite abipusius santykius ir rasite tikrąjį džiaugsmą! O jei reikia pagalbos užmezgant abipusius ryšius, ateikite - bičiuliai yra geriausi mokytojai. Jie to Jus pamokys!

Ačiū Jums už viską ir iki naujų susitikimų.Jūsų nuolankus tarnas,

Gedas


29 views0 comments

Recent Posts

See All

Коментарі


bottom of page