top of page
  • Writer's pictureKauno Arkos bendruomenė

Šių metų 3-iasis naujienlaiškis

Mieli draugai,


Pagaliau, pagaliau skaitote šių metų 3-ojo ketvirčio Kauno „Arkos“ bendruomenės naujienlaiškį. Atsiprašome, kad taip ilgai užtrukome. Bet tam turime objektyvią priežastį – sprendėme didelę problemą: spalio pradžioje sugedo mūsų serveris, tad turėjome laukti kol bus „ištrauktos“ mūsų bylos ir duomenys. Net ir didžiausiam priešui nelinkėčiau to jausmo, kai jau buvau pagalvojęs, kad 10-ties metų įdirbis dingo 😉 O grįžtant prie praėjusio laikotarpio, kyla dvi mintys – tai buvo laikas ilsėtis, tai buvo laikas dirbti. Šiame naujienlaiškyje skaitykite, kaip mes, visa bendruomenė, ilsėjomės, arba kaip Gyvenimo namai smagiai leido laiką prie ežero. Nepaisant to, kad vasara kvietė poilsiui ar nuotykiams, gavome didelį užsakymą iš AB Swedbank. Koks jis, – skaitykite toliau Dienos centro naujienose. O kartu vyko ir „didieji“ mūsų bičiulių pasirodymai – apie tai daugiau Pagalbos švyturio skiltyje. Man žiūrint į bendruomenę smagu, kad ji auga. Perskaitysite, kiek išvyko savanorių ir kiek daug naujų žmonių pradėjo dirbti bendruomenėje. Šie pokyčiai nėra lengvi bendruomenei, tad smagu, kad yra vienas stabilus pamatas mūsų bendruomenėje – bičiuliai. Jie nesikeičia, o tik auga ir tobulėja. Apie tai skaitykite Socialinių Dirbtuvių skiltyje. O ko trūko? Ogi gyvų susitikimų su Jumis, draugai! Nešiojamės Jus savo širdyse ir esame dėkingi, kad palaikote mus savo malda ar remiate mūsų bendruomenę pirkdami mūsų gaminius. Ačiū visiems ir telaimina Jūs Dievas, kad prisidedate prie mūsų idėjų.


Jūsų nuolankus tarnas,


Gedas


Apie naujienlaiškį skaitykite čia:
64 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page