top of page
Kauno_Arkos_bendruomenė_Socialinės_dirbtuvės.jpg

,,DRAUGYSTĖS TILTAS''

Socialinės_dirbtuvės_Europos_Sajungos_finansuojamas_projektas.jpg


Socialinėse dirbtuvėse „Draugystės tiltas“ mes DIRBAME, DRAUGAUJAME ir AUGAME.

Dirbtuvių tikslas – didinti bičiulių (žmonių su intelekto negalia) įsidarbinimo atviroje darbo rinkoje galimybes, lavinti ir palaikyti bendruosius ir specialiuosius darbinius įgūdžius. Šiuo metu socialinėse dirbtuvėse yra vystomos šios sritys: žolės pjovimas-lauko darbai ir keramikos dirbinių gamyba. Siekiame, kad mūsų teikiamos paslaugos būtų reikalingos žmonėms, o gaminami produktai būtų naudojami ir vertingi.

Šiose dirbtuvėse labai svarbi partnerystė su darbdaviais ir partneriais. Atviros darbo rinkos pasiruošimas priimti žmones su negalia yra būtina sąlyga norint padidinti jų įsidarbinimo galimybes. Tikėdami idėja, kad bičiuliai dirbdami turi būti matomi, pirmiausia siekiame užmegzti kontaktą, susipažinti su partneriais asmeniškai. Bičiuliai kas mėnesį gauna piniginę stipendiją, kuri parodo, jog jų darbas yra vertinamas. Atlygis bičiulius motyvuoja stengtis dirbti. Pasitelkiant individualią pagalbą, santykį, nuoseklų darbą ir bendruomeniškumą, siekiama kiekvieno asmens didžiausio savarankiškumo.
 

Socialinės dirbtuvės veikia darbo dienomis 9-17 val. adresu Pienių g. 3, Kaunas. 


O apačioje, ką patys bičiuliai mano apie socialines dirbtuves:

            

SOCIALINIŲ DIRBTUVIŲ RITMAS

Darbo dienomis:

9.00-9.30 susirenkame
9.30-10.30 malda ir ryto pasidalinimas
10.30-13.00 darbas
13.00-14.00 pietūs
14.00-16.00 darbas
16.00-17.00 poilsis
17.00 vykstame namo

Asmuo su negalia, bičiuliai
Asmuo su negalia, bičiuliai
Asmuo su negalia, bičiuliai
Asmuo su negalia, bičiuliai
PATRICIJA
KANIAUSKAITĖ
RENATAS 
STUMBRYS
EDITA
DAUGĖLAITĖ
ERIKA 
AMBRAZEVIČIŪTĖ

 „Galime parodyti, kad tokie žmonės kaip mes irgi dirba.“

„Noriu išmokti dirbti produktyviai – greitai ir motyvuotai, gebėti save motyvuoti, nepasiduoti, uždirbti ne šimtą, o aštuonis šimtus eurų.“

 „Noriu dirbti, kad užsidirbčiau pinigų, kad išmokt ką nors naujo.“

 “Nusibosta namie sėdėti, norisi dirbti.”

Kauno Arkos bendruomenės Socialinės dirbtuvės yra finansuojamos Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis ir Kauno miesto Savivaldybės lėšomis. 

Projektas: „PERĖJIMAS NUO INSTITUCINĖS GLOBOS PRIE BENDRUOMENINIŲ PASLAUGŲ SOSTINĖS REGIONE, VIDURIO IR VAKARŲ LIETUVOS REGIONE“ įgyvendinamas kartu su Kauno miesto savivaldybės administracija, Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 

Projekto tikslas – teikti naujų formų bendruomenines paslaugas suaugusiems asmenims su intelekto ir/ar psichosocialine negalia, jų šeimoms (globėjams, rūpintojams) ir sudaryti sąlygas tikslinės grupės asmenims gauti individualias, jų poreikius atitinkančias paslaugas ir reikiamą pagalbą bendruomenėje. 

Šio projekto dėka Kauno Arkos bendruomenė gali teikti žmonėms su intelekto negalia Socialinių dirbtuvių paslaugas, kartu  MOKYTIS, TOBULĖTI ir AUGTI. Esame labai dėkingi partneriams.  

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2024–2029 m. 

Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos ir Kauno miesto savivaldybės lėšomis.

bottom of page