2018 m. Kauno „Arkos“ Bendruomenė partnerystėje kartu Kauno rajono neįgaliųjų draugija vykdo 2018m. neįgaliųjų socialinės reabilitacijos bendruomenėje projektą.

Projekto tikslas – užtikrinti socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje tęstinumą, plėtotę, prieinamumą, mažinti Kauno rajono žmonių su negalia (ypač sunkios ir vidutinės negalios bei gyvenančių kaimo vietovėse) socialinę atskirtį bei sudaryti tinkamas sąlygas dalyvauti jiems visuomenės gyvenime.

Mūsų bendruomenės veiklos

Organizuojant nuolatines paslaugas (5 k. į sav.) ugdyti intelekto negalią turinčių asmenų socialinius ir savarankiško gyvenimo, savitvarkos įgūdžius organizuojant sodo, daržo, maisto gaminimo ir muilo gamybos užsiėmimus.

Plėtoti sunkios negalės asmenų suvokimą apie sveiką gyvenseną ir savęs priežiūrą, mokinti apsitarnauti, naudotis tualetu, orientuotis ir judėti aplinkoje.

Atsižvelgiant į sunkią intelekto negalią, plėtoti jų saviraišką, lavinti kūrybiškumą gaminant visuomenei reikalingus darbelius (pvz. keramikos dirbinius, žvakes ir t.t. ).

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »