Kauno „Arkos“ bendruomenė, gyvenanti iš jūsų palaikymo, maldų ir dosnumo, kviečia kiekvieną prisidėti prie bendruomenės išlaikymo ir paramos. Jūs galite Jūs galite padėti įvairiais būdais: atnešdami maisto, pervesdami piniginę auką arba užsakydami mūsų gaminamų dirbinių (žvakių, keramikos ir veltinio gaminių, muilo).

Paremti Vienkartine auka galite pervesdami ją į banko sąskaitą:

 Mūsų rekvizitai:
Asociacija Kauno „Arkos” bendruomenė, Įstaigos kodas 302756939
AB SEB bankas,LT 707044060007819851

ARBA

Galima palaikyti bendruomenę paremiant maža suma kiekvieną mėnesį (už tai mes galime paruošti vienus pietus). Sugaiši tik kelias minutes, bet taip tu užtikrinsi bendruomenei saugumą- pilnavertį maistą ir priemones veiklai.

  1. Žingsnis-  Prisijunk prie savo interneto banko paskyros.
  2. Žingsnis- Priklausomai nuo banko, pasirink paslaugą Nuolatiniai mokėjimai arba Periodiniai mokėjimai.
  3. Žingsnis- Reikės suvesti mūsų rekvizitus: Gavėjo vardas ir pavardė/ pavadinimas Asociacija – Kauno „Arkos“ bendruomenė; gavėjo sąskaita LT70 7044 0600 0781 9851; Gavėjo fizinio / juridinio asmens kodas 302756939; Mokėjimo paskirtis Parama bendruomenei.
  4. Pasirink periodiškumą, kaip dažnai norėtum pervesti šią sumą ir mokėjimų trukmę (esant poreikiui, mokėjimus galima bet kada nutraukti).

ARBA

Norite paremti bendruomenę savo BUVIMU! Kviečiame Tave atrasti savąjį bendravimo džiaugsmą su įvairią negalią turinčiais žmonėmis ir su jais pasinerti į šį nuotykį, atsiskleisti pačiam ir padėti atsiskleisti kitiems. Savanorio šioje grupelėje tarnystė paprasta – kartu melstis, padėti bičiuliui atlikti darbą, leisti jam pasijausti reikalingu.

 

BE GALO DĖKOJAME UŽ VISA, KĄ DAROTE, NES BE JŪSŲ NEBŪTŲ IR MŪSŲ!

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »