MĖNESIO APŽVALGA – SPALIS

Jau atkeliavo lapkritis – visi lapai beveik nukritę, o medžiai išsinuogino. Skamba gal ir iūdnai, bet pas mus veiksmo ir šilumos netrūksta niekada! Spalio mėnesį netinginiavom ir mūsų bendruomenės gyvenimas tikrai įgavo didžiulį pagreitį. Tad, nedaugžodžiaujam ir skaitom!

Pirmiausiai, pradėjom nuo susitikimų su studentais ir senjorais, kuriuos vykdome pagal projektą ,,Draug(e)aukim“: jaunimo/senjorų savanorystės skatinimui susidraugaujant su žmonėmis, turinčiais intelekto negalią. Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa ,,Iniciatyvos Kaunui“. Štai kelios akimirkos:

   Spalio 6-ąja turėjome jaukų susitikimą su svečiais iš Kauno apskrities viešosios bibliotekos. Vyko išankstinė video premjera, kurio filmavime dalyvavome ir mes. Na, o vėliau kūrybines dirbtuves vedė Gražvyda Andrijauskaitė, kurių metu kūrėme istorijas. Buvo gera! Daugiau čia —> vaizdo klipas

Sekančią dieną tapome liudininkais labai gražaus įvykio – Vaidilės ir Žygio santuokos.

❤️Dieve, laimink Juos! 

Spalio 12-oji labai svarbi data mūsų bendruomenei, nes būtent tada yra… BENDRUOMENĖS GIMTADIENIS! Šiemet suėjo 7-neri metai ir mes juokaujame, kad jau dabar tai pats laikas keliauti į mokyklą. Norime pasidžiaugti ir padėkoti visiems, kurie buvote kartu su bendruomene per tuos visus 7 metus. Tai yra labai DAUG! Rytą pradėjome padėkos mišiomis šv. Pranciškaus Kasavero (Jėzuitų) bažnyčioje, sulaukėme mūsų brolių iš Betzatos bendruomenės, o vakare buvo pats tikriausiai vakarėlis su šokiais, dainom ir tortu!  Pasigrožėkime akimirkomis čia, čia ir čia!

 

Spaliui keliaujant pas lapkritį stabtalėjome rudeninėje Maisto banko akcijoje 20-21d. Ačiū visiems, kurie pisidėjote savanoriaudami, aukodami ar kokiais kitais būdais. Surinkta net 1131vnt. Maisto produktų, kurie skirti bendruomenės reikmėms. AČIŪ!

 Jau visai artėjant link pabaigos, su Rūta iš Nacionalinio M.K.Čiurlionio muziejaus keliavome į skulptoriaus J. Zikaro namų muziejų ir aplankėm Kauno Bienalės ,,Yra ir Nėra“ ekspozicijas Paveikslų galerijoje bei Vienybės aikštėje. Jaučiam, kaip augame ir vis daugiau išmokstame apie meną ir kultūrą. Labai dėkojame!

Malonus netikėtumas ištiko paskutinį mėnesio pirmadienį, kai Ugnę pakalbino pozityvu.lt žurnalistai. Jie siekia surasti net 1000 įkvepiančių pavydžių visoje Lietuvoje. Kaip smagu būti įkvėpimu kitiems. Daugiau informacijos čia.

 

Ir pačiai pačiai pabaigai. Ar atsimenate mūsų savanorę Madeline? Jos gimtojoje šalyje Amerikoje paskutinę mėnesio dieną yra švenčiamas Helovinas. Solidarizuodamiesi su jos tradicijomis, mes taip pat pasidomėjome ir išsiaiškinome, kas gi yra tas Helovinas. Na, o mes tikrai nepamiršome ir savų tradicijų. Važiavome aplankyti mūsų geradarių Rasimų šeimos kapo Alytuje, meldėmės už visus mirusius, išsirinkome šventąjį, kuris globos mus visus ateinančius metus.

 

Va, štai, kiek daug čia visko įvyko, tikimės, kad buvo įdomu skaityti.

Su meile,

Arkiečiai!!!

Spread the word. Share this post!

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »