Mėnesio apžvalga – Rugsėjis

Rugsėjis – tarsi naujieji metai, nauja pradžia. Vasaros pabaigoje tyliai atidarę naują sezoną, šį mėnesį pradėjome darbuotis iš peties. Taigi, pradėjome vykdyti NET du naujus projektus, kuriuos kuriuos finansuoja Kauno savivaldybė programa „Iniciatyvos Kaunui“. Vienas iš jų yra ,,DRAUG(E)AUKIM“ daugiau skirtas jaunimo/senjorų savanorystės skatinimui susidraugaujant su žmonėmis, turinčiais intelekto negalią. Kitas labiau orientuotas į bičiulių ir jų mamų santykių stiprinimą pasitelkiant judesį ir šokį. Sekite naujienas fb puslapyje ir www.kaunoarka.lt

Štai pirmieji susitikimai su studentais ir senjorais:

  

Taip pat, prie mūsų bendruomenės šį mėnesį prisijungė Aidas ir Edita. Džiaugiamės!

Mes labai džiaugiamės savanoriais. Esame dėkingi kiekvienam už savo skirtą laiką bendruomenei. Labai smagu kai jų vis prisijungia ir būna liūdna, kai iškeliauja. Rugsėjo 14d. išlydėjome savanorę Ievą į Ispaniją, kur ji atliks savanorystę Europos savanorių tarnyboje. Sakė, kad būtinai sugrįš, tad, labai laukiame!

Rugsėjo 28 d. kartu su Betzatos bendruomene iš Vilniaus visą dieną paskyrėme Tarptautinės Arkos Federacijos mandatui išnagrinėti. Vaidinimų, pokalbių, darbo grupelėse pagalba bei pasitelkdami įvairias vaizdines priemones, išsiaiškinome ko mes, ir viso pasaulio Arkos bendruomenės, sieksime per ateinančius 5 metus. Labai įdomu, ko gi pasieksime per tuos metus ir kaip visa tai seksis!

Na, o dabar pažaiskime žaidimą ATSPĖK! Kas pas mus savanoriavo nuo vasario ir birželio? Teisūs buvote tie, kas pagalvojote, kas tai yra Rebekka. Šį mėnesį Ji mus pradžiugino savo apsilankymu ir buvo visą savaitę bendruomenėje.

Paskutinė rubrika GIMTADIENIAI ir šį mėnesį juos šventė Marius, Jean Vanier, Asta, Matas, Gedvidas, Rebekka, Karolina. Štai kokia didelė gimtadienių puokštė, na, o mes dar kartelį juos sveikiname! Valio!!!

 

 

Ir vyšnia šiam desertui – draugystė. Mes nuolat kartojame, kad Arka – neįtikėtinos draugystės vieta. Tad, DRAUGAUKIME!

Spread the word. Share this post!

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »