Mėnesio apžvalga – rugpjūtis

Rugpjūtis sakoma yra žvaigždžių mėnuo. Netrūko jų ir pas mus. Daug gerų dalykų nukrito iš dangaus. Paskaityki!

Pirmoji naujiena – pas mus atvyko savanorė Madelaine iš Amerikos, tiksliau sakant, iš St. Luois Arkos bendruomenės. Pabus ji pas mus apie 6 mėnesius. Nors būna ir netikėtumų. Ką gali žinoti. 

Rugpjūčio 8 dieną pasidarėme kelionių ir draugų lankymo dieną. Važiavome į Betzatą. Džiaugiamės geru oru, gera kompanija. O galiausiai ir gaiviu ežero vandeniu. 

Rugpjūčio 12 dieną didžiausi ir šilčiausi sveikinimai buvo skirti Daivai ir Audriui santuokos proga. Dieve laimink ir saugok!

 

Rugpjūčio 17 dieną turėjom dovaną – apsilankymą ir edukacinę programą M. K. Čiurlionio muziejuje. Dėkojame Rūtai ir visam muziejaus kolektyvui. Tikimės dar bendrausim ir toliau!

TADADADAM

Ir….

Rugpjūčio meteoritas – stovykla ant ežero kranto Anykščiuose! Joje buvome nuo 21 iki 25 dienos. Aplankėme Kalitos kalną, Siauruko muziejų, Arklio muziejų (jame kepėme duoną), Labirintų parką, Lajų taką, Puntuko akmenį ir turėjome labai daug gero bendryste pripildyto laiko. Ačiū mūsų geradariams už paramą ir savanoriams už pagalbą ir bendrystę!

Rugpjūčio 30 dieną pas mus vyko Šv. Mišios ir visuotinis narių suvažiavimas bei sezono atidarymo šventė. Daug naujienų, pasikeitimų ir įdomių dalykų. Vau! Visos nuotraukos -> čia.

Ir mūsų palinkėjimas Jums-
nueikit į M.K. Čiurlionio muziejų!

Spread the word. Share this post!

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »