MĖNESIO APŽVALGA- LAPKRITIS

Paskutinysis rudens mėnuo pralėkė šviesos greičiu. Atsimerkėm šį rytą ir jau gruodis, et… Na, o dabar apie bendruomenės gyvenimo pulsą. Atrodo, turėjome nedaug įvykių, tačiau jie buvo tokie svarbūs ir dideli!

Nieko nelaukdami, pradedame pasakodami apie susitikimą su laipiojimo centru ,,Miegantys drambliai“. Mūsų draugai pasikvietė mus kartu praleisti pusdienį ir pasimokyti laipioti, patreniruoti įvairiausius kūno raumenukus ir susipažinti su naujais EST (Europos savanorių tarnybos) savanoriais, kurie šiuo metu darbuojasi jų centre. Ačiū ,,Miegančių dramblių“ vadovei Ingai už draugystę ir kvietimą praleisti laiką kitaip!

Būna kartais, kad geri dalykai nukrenta tiesiog iš dangaus. Mūsų darbuotoja Indrė labai netikėtai facebook‘o konkurse laimėjo žiemines padangas žaliajam autobusiukui, kurias dovanojo GOODYEAR įmonė. Dabar kasdien bičiuliai važiuoja SAUGIAI! Esame labai dėkingi.

Lapkričio 21d. buvo paskutinysis Pozityvios tėvystės susitikimas-seminaras Tėvų akademijoje. Ačiū visiems atėjusiems, tikimės, kad buvo naudinga ir reikalinga. Šie susitikimai buvo finansuojami Kauno miesto savivaldybės programos ,,Iniciatyvos Kaunui“. Taip pat, dėkojame Vytauto Didžiojo universitetui už bendradarbiavimą.

Taip pat, kas jau žinote, o jei kas nelabai, tai pristatome, kad pas mus darbuojasi asistentė iš Amerikos ir būdama pas mus padeda daugiau susipažinti su amerikiečių tradicijomis. Viena jų – Padėkos diena, kuri švenčiama 4-tąjį lapkričio mėnesio ketvirtadienį. Daugeliui mūsų – tai tik amerikiečių filmuose matyta šventė, kurios metu valgomas milžiniškas kalakutas. Ačiū Madelinei, kad daugiau papasakojai apie tai, kas iš tikrųjų yra ta Padėkos diena, taip pat, ragavome įvairius patiekalus. Pilvui džiaugsmas, o mūsų kultūrų pažinimas prasiplėtė dar labiau!

Sekančią dieną mus aplankė ir pusdienį kartu praleido Austėja iš KHG Hannover. Jie skyrė paramą mūsų bendruomenės medžio dirbtuvių įrengimams įsigyti. Po truputėlį startuojame su dar viena nauja veikla – medžiu. Kolkas tik pirmieji bandymai, bet viskas sekasi puikiai!

Na, o lapkričio 28-oji buvo viena svarbiausių dienų metuose! Ar jau atspėjote, kas vyko tą dieną? Teisūs buvo tie, kas sakė, kad tai – ,,Talentų vakaras su bičiuliais“! Tai buvo labai ilgai lauktas renginys, kuriam atiduota daug širdies ruošiantis. Bičiuliai turėjo galimybę parodyti, kokius nuostabius talentus kiekvienas su savimi nešiojasi. Kartais reikia tiek nedaug, kad pamatytum, koks nustabus kūrinys yra žmogus. Esame labai dėkingi savo draugams Kauno Arkivyskupijos jaunimo centrui už bendradarbiavimą dėl bičiulių ir su bičiuliais. Taip pat, prie mūsų šiais metais prisijungė ir Kauno kurčiųjų reabilitacijos centro kolektyvas ,,Skambanti tyla“. Gera, kai yra galimybė dėkoti, nes padėkoti visada turime kam. Savanoriai yra ta labai labai svarbi bendruomenės dėlionės dalis, nes be jų, tai viskas būtų kitaip. Ačiū!

Na, o paskutinįjį mėnesio trečiadienį jau tradiciškai šventėme šv. Mišias bendruomenės namuose. Ačiū kun. Aldonui ir kaimynėms, kurios labai pradžiugina mus savo apsilankymu. Taip pat, gavome sveikinimų su draugo diena, tai norime šiuo sveikinimu pasidalinti su Jumis visais. Ačiū, kad esate mūsų draugai!

Taip pat, tą dieną sulaukėme labai malonių ir įdomių svečių iš Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Vilniuje. Susitikimo iniciatorius buvo mūsų valdybos narys prof. Jonas Ruškus, kuris ir pakvietė atvykti bei labiau susipažinti su mūsų bendruomene. Buvo smagu, tikimės, kad susitiksime ir vėl!

Prabėgus rudeniui, dabar jau pradedame ruoštis šv. Kalėdoms ir stengsimės prasmingai išgyventi susikaupimo laikotarpį – Adventą. Linkime ramybės ir meilės širdyse.

Dalinkitės gėriu vieni su kitais,

Arkiečiai

Spread the word. Share this post!

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »