Mėnesio apžvalga – gegužė

Vėl gegužio žiedai! O pas mus jau žydi trešnė! Pasigrožėkit!

Mūsų savanorė iš Vokietijos Lėja suorganizavo kelionę į Šilainių biblioteką. Joje mus pasitiko labai maloni darbuotoja, kartu grožėjomės knygomis bei skaitėme pasaką apie žmones ir robotus.

05.04. Buvom sportiškai nusiteikę ir važiavom sportuoti pas draugus į centrą. Ir iš anksto ruošėmės, ir gaminom mamoms atvirutes. Juk mamą pasveikinti labai svarbu!

Dar labai sveikinam Naglį, Virginiją, Renatą, Joną, Lauryną su gimtadieniais!!

 

05.05 – 07 Name siautėjo bičiulių savaitgalis. Girdėjom, kad buvo žygis gamtoje, dešrelės ant laužo, Šv. Jurgio Bažnyčia ir visokių kitokių linksmybių.

05.08. Vyko nepakartojamas dalykas! Atidarėme parodą “Kai aš mažas buvau…“.Bandėme atpažinti kaip atrodėme ir ar kažkuo pasikeitėme. Prasitarsiu, jog buvo ne tik lengvų spėjimų.

05.15 – 18 Daiva su Karolina ir Gedas su Andriumi vyko į Krokuvos „Arkos“ Bendruomenę ir aplankyti Mykolo Giedraičio kapo. Pasakojama, jog jį prašydavo ateiti palaiminti degantį namą ir ugnis liaudavosi degusi. Tuo metu Krokuvoje buvo taip vadinami šeši šventieji. Nors Mykolas Giedraitis dėl sudegusių dokumentų iki šių dienų dar nėra paskelbtas šventuoju, bet žmonės dar jam gyvam esant vadino jį šventuoju.

05.18 Važiavome į VDU Botaniko sodo renginį „Augalų žavadienis“. Rekomenduojam ir Jums!

05.23-24 dienomis pas mus svečiavo Tarptautinės „Arkos“ palydėtoja iš Slovėnijos – Manca. Turėjom nemažai susitikimų ir pokalbių. Ačiū jai už jos tarnystę ir širdį!

05.26 Važiavome į Babtų miestelį pristatyti mūsų Bendruomenės. Pristatymas vyko Babtų miestelio seniūnijoje. Po jo aplankėme muziejų ir bažnyčia!

05.31 Pas mus nugriaudėjo šventė! Vasaros atidarymas! Mišiose dėkojome už praėjusius metus ir visus įvykusius stebuklus. O poto! Poto buvo dešrainių valgymo vakarėlis.

Garsiai sakom ačiū!

P.s. Pagaliau gavom fotosesijos nuotraukas! Eina sau (džiaugsmo šūksnis!)

Spread the word. Share this post!

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »