Mėnesio apžvalga – birželis

Ėjo, ėjo ir atėjo bei praėjo birželis. O šį mėnesį mes nenuobuodžiaujam. Paskaitynėkit apie mūsų nuotykius!

Birželio 1 – oji diena buvo paskutinis sporto aistruolių susitikimas. Žaidėme žaidimus, gaminome atvirutes ir įteikėm vieni kitiems. Didelis AČIŪ!

Birželio 2-4 d vyko bičiulių savaitgalis. Jo metu keliavome į Betzatą. Kepėme dešreles, vaikščiojom miške, kybojom hamake.

Birželio 6 dieną darbuotojai ir savanoriai turėjo susitikimą su psichologe Audrone ir Vilijampolės Socialinės globos namų darbuotoja Snieguole. Ačiū, kad dalinatės savo žiniomis ir padedate mums tobulėti!

Birželį sveikinom Redą, Antaniną su gimtadieniais 🙂 Valio valio valio!

Birželio 14 -16 dienomis važiavome į Baltriškes pas Tiberiados brolius. Pasidžiaugti gamta ir vieni kitų bendryste. O svarbiausia pabūt su Dievu. 

 

Birželio 23 – 25 dienomis Gedvidas su Mantu P., dalyvavo Lietuvos Jaunimo dienose. Sveikinimai piligrimams!

Tą patį sekmadienį Jaunimo dienose kartu su Betzatos bendruomene vedėme vilnos vėlimo dirbtuves. Po jų dalyvavome pirmą kartą Lietuvoje vykusioje beatifikacijoje, kur T. Matulionis buvo paskelbtas palaimintuoju (dėkui Silvijai iš „Tikėjimas ir šviesa“ bendruomenės, kad parūpino mums pirmąsias vietas).

Mišios truko net 3 valandas ir buvo lotynų kalba. Grįžome namo labai laimingi, pilni įspūdžių. Palaimintasis Teofiliau Matulioni, melski už mus!

Birželio 27 d. – liepos 30 d. „Arkoje“ gyveno Marie Astrid iš Prancūzijos. Ji yra Ugnės palydėtoja ir nuostabus žmogus. Ačiū jai už pagalbą, draugystę ir asistavimą bičiuliams.

Gerų vasaros nuotykių,

arkiečiai!

Spread the word. Share this post!

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »