Mėnesio apžvalga – balandis

Kaip ten sako? Balandis ne už kalnų? Tik, kad ėjo ir praėjo tik pėdsakas kalno didumo.

 Balandžio 5 dieną turėjome svečių iš SBĮ Kauno Rajono Socialinių Paslaugų Centro su kuriais kartu gaminome darbelius.

Balandžio 6 dieną pirmą kartą mūsų Bendruomenėje vyko

D I D Y S I S   T V A R K Y M A S I S, kurio metu mums labai labai padėjo mokiniai iš Kauno Jėzuitų gimnazijos. Jais jau negalim nesidžiaugti. Džiaukitės ir Jūs!

Balandžio 7 dieną Erika su Gedu važiavo į VDU pasakoti apie Arką. Taip pat tą dieną prasidėjo ir tęsėsi iki  8 dienos Maisto Banko akcija, kurioje dalyvavome ir mes. Džiaugiamės, kad galime eiti į Šilo parduotuvę, esančią šalia Bendruomenės namo. Tai labai palengvina, kai bičiuliai pavargsta ar nebeturi nuotaikos.

Balandžio 13 dieną visi kartu vykome į Kauno arkikatedrą baziliką švęsti Krizmos mišių. Antroje dienos pusėje prie mūsų prisijungė kunigas Žilvinas iš Šv. Antano parapijos. Prašėme jo pasidalinti apie Didžiojo Ketvirtadienio slėpinį, po kurio plovėme vieni kitiems kojas.

Antra Velykų diena irgi buvo ypatinga. Visi rinkosi pas Nerijų ir visaip smagiai leido laiką.

Balandžio 19 diena buvo paskirta vien tik Velykų šventimui. Turėjome maldą su evangelijos suvaidinimu ir pritaikymu šiandienai. Vėliau mūsų savanorė iš Vokietijos Lea organizavo pas juos tradicinį šokoladinių kiaušinių paieškos žaidimą kieme. Buvo taip įdomu ir netikėta rasti visur prislapstytų saldainių. Grįžom ir teko rungtis sudėtingame kiaušinių ridenimo žaidime, kurį laimėjo Ieva! O kas gi buvo po to? O po to buvo daug šokių ir juoko! Ir skanūs pietūs.

Balandžio 20 dieną iš ryto vyko sportuoti į SBĮ Kauno Rajono Socialinių Paslaugų Centrą, o po pietų išpakavome gautą dovaną – patirti nuotykių žaidžiant boulingą.

Balandžio 26 dieną minėjome Onutės mirties metines ir važiavome aplankyti jos kapo. Kadangi paskutinis mėnesio trečiadienis – šventėme Mišias su kunigu Aldonu Gudaičiu.

Balandžio 28 dieną Betzatoje vyko didi šventė – koplyčios šventinimas! Jų pasveikinti ir sudalyvauti 29 dienos talkoje vyko Gedvidas su Mantu.

Žaliuojant,

arkiečiai.

Spread the word. Share this post!

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »