1. Dienos užimtumo ir darbo centre žmogus su negalia per bendrystę su draugu atranda jam labiausiai patinkantį užimtumą ir darbą. Čia bičiuliai (taip mes vadiname asmenis su intelekto negalia) aktyviai plėtoja socialinius, savarankiškumo ir darbinius įgūdžius bei patiria integracijos į visuomenę pilnatvę, dirba realų darbą (gamina žvakes, keramikos gaminius, velia iš vilnos, taip pat užsiima sodo darbais bendruomenės name). Siekiant išvengti darbo imitacijos, stengiamės meno darbelius realizuoti bažnyčiose, knygynuose, parduotuvėse, kur žmonės juos įsigyja. Iš viso centrą lanko 25 bičiuliai iš Kauno miesto ir rajono. Dienos užimtumo ir darbo centras veikia 5 kartus per savaitę.
  2. Gimsta neįtikėtinos draugystės saitai ir patiriamas bendruomeninis gyvenimas. Kiekvienas jaunas žmogus ir bičiulis yra kviečiamas bendrauti ne tik dirbtuvėlių metu, bet ir kitu laiku kasdienybėje. Bent vieną kartą per mėnesį savanoriai pakviečia 3-4 bičiulius praleisti savaitgalį bendruomenės namuose. Malda, valgio gaminimas, žaidimai, išvykos ir įvairūs nuotykiai yra nuolatiniai savaitgalio palydovai.

3. Išpažįstamas, liudijamas ir gilinamas dvasinis gyvenimas. Bendruomenėje kiekviena diena yra palydima malda, kuri yra pritaikyta neįgaliam žmogui (giesmės yra su judesiais). Vykstama į mokyklas, universitetus ar net jaunimo renginius (pvz. Lietuvos jaunimo dienos 2017) liudyti apie neįprastą draugystę su bičiuliais. Tikėjimas gilinamas kasmet vykstant į piligrimines keliones – į svečius pas Tiberiados brolius (Baltriškėse), dalyvaujant Šiluvos atlaiduose, lankant draugus – Arkos, Betzatos bendruomenes.

 

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »